E-27 T Shape 60w E40

1,740 L

20 in stock

Filament T-Shape 60w - E40
Fuqia: 60W
Shkelqim: 5500lm
PF: 0.95
Kelvin: 6500k

Compare
Categories: , Tags: , ,

1,740 L

Pershkrimi

Llamba elektrike ka një shtresë të materialit fluoreshent në sipërfaqen e brendshme dhe avull merkuri te cilat jane bombarduar nga elektronet nga katoda siguron dritë ultravjollcë që shkakton materialin të lëshojë dritë të dukshme.

E-27 T Shape 60w E40

1,740 L

Add to Cart