ALB LLAMBE LED 5W E14

213 L

10 in stock

ALB LLAMPE LED 5W E14
Fuqia: 5W
Shkelqim: 470lm
PF: 0.95
Kelvin: 4000K/6500K

Barkodi : 11000084 / 11000085

Compare
Categories: , Tags: , ,

213 L

Pershkrimi

Llamba elektrike ka një shtresë të materialit fluoreshent në sipërfaqen e brendshme dhe avull merkuri te cilat jane bombarduar nga elektronet nga katoda siguron dritë ultravjollcë që shkakton materialin të lëshojë dritë të dukshme.

Barkodi : 11000084 / 11000085

 

ALB LLAMBE LED 5W E14