15%

Ulje Cmimesh

Per cdo produkt

Kodi Promocionit

Zbritje2020

Globe 21W

813 Lekë

10 in stock

Filament Globe 21W
Fuqia: 21W
Shkelqim: 1901lm
PF: 0.95
Kelvin: 4000k

Compare
Categories: , Tags: , ,

813 Lekë

Pershkrimi

Llamba elektrike ka një shtresë të materialit fluoreshent në sipërfaqen e brendshme dhe avull merkuri te cilat jane bombarduar nga elektronet nga katoda siguron dritë ultravjollcë që shkakton materialin të lëshojë dritë të dukshme.

Globe 21W

813 Lekë

Add to Cart