ALB LLAMBE LED FILAMENT 4W E14 2700/6500K SFERE

200 L

10 in stock

ALB LLAMBE LED FILAMENT 4W E14 2700/6500K SFERE
Fuqia: 4W
Shkelqim: 3000lm
PF: 0.95
Kelvin: 2700K/6500k

Barkodi : 11000096 / 11000097

Compare
Categories: , Tags: , ,

200 L

Pershkrimi

Llamba elektrike ka një shtresë të materialit fluoreshent në sipërfaqen e brendshme dhe avull merkuri te cilat jane bombarduar nga elektronet nga katoda siguron dritë ultravjollcë që shkakton materialin të lëshojë dritë të dukshme.

Barkodi : 11000096 / 11000097

Filament - E14 - 4W WHITE

ALB LLAMBE LED FILAMENT 4W E14 2700/6500K SFERE