LLambe E27 T-shape 30w

1,000 L

In stock

LLambe E27 T-shape 30w nga Albalight
Filament T-Shape 30w
Fuqia: 30W
Shkelqim: 2700lm
PF: 0.95
Kelvin: 6500k

 

 

Compare
Categories: , Tags: , ,

1,000 L

Pershkrimi

LLambe E27 T-shape 30W

LLambe E27 T-shape me formë elegante dhe performancë të qëndrueshme
Shndritje jo verbuese, madje drite e buktepër efekt maksimal të ndriçimit
Mund te pastrohet ndaj pluhurit, rezistent ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj insekteve
Zëvendësim i shkëlqyeshëm i CFL-ve
Trupi: Alumini i veshur me ngrohje përçues plastik
Aplikime: Shtëpi, sallë, dyqan, depo, fabrikë etj

Per modele te ndryshme llambash LED te formave te ndryshme ju lutem vizitoni dyqanin online te Albalight.al  Llamba E27 T-shape  ose tek partneri i Albalight sic eshte Angroup.al

LLambe Ekologjike LED e cila na ndihmon te kursejme energji por te kemi dhe nje ndricim sa me te kendshem ne ambientet tona.

Llamb LED Nga Albalight llamba te cilat  i pershtaten te gjitha ambienteve dhe eshte e prodhuar sipas standarteve Europiane

Albalight prodhon dhe sjell ne tregun shqiptar llamba te cilat mund te perdoren ne ambiente te ndryshme duke ju pershatur arkitekturave egzistente te ambienteve apo edhe arkitekturave moderne

LLambe E27 T-shape

LLambe E27 T-shape 30w

1,000 L

Add to Cart