Përshkrim
Spot LED ALB Melody është një zgjidhje kompakte dhe efikase për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum shumë të ulët energjie dhe performancë të qëndrueshme. Me fuqi 3W dhe fluks ndriçimi 200 lumen, është ideal për ndriçim dekorativ dhe funksional në ambiente të ndryshme.
Falë opsioneve të ndriçimit 4000K dhe 6500K, ky spot ofron fleksibilitet për krijimin e atmosferës së dëshiruar. Montimi inkaso dhe përmasat e vogla e bëjnë të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyra apo ambiente komerciale.
Informacion shtesë
| NDRIÇIMI (K) | 4000K, 6500K |
|---|---|
| FUQIA | 3W |
| FLUKSI NDRIÇUES | 200 LM |
| TENSIONI | 100–240V |
| VENDOSJA | INKASO |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| PËRMASAT | Ø68 X 44MM |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB SPOT LED MELODY” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED I DREJTE J/M I ZI ME ORIENTIM ( 5-10 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED I DREJTE DARKLIGHT B/M B+Z ( 3-6-12 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

OLY SPOT LED J/M RRETHOR
0 out of 5285 L – 530 LInterval çmimesh: 285 L deri më 530 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED MELODY
0 out of 5Bli Tani










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.