Përshkrim
Spot LED ALB Melody është një zgjidhje efikase dhe moderne për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe ndriçim të qëndrueshëm. Me fuqi 6W dhe fluks ndriçimi 500 lumen, është ideal për ndriçim funksional dhe dekorativ në ambiente të ndryshme.
Falë opsioneve të ndriçimit 4000K dhe 6500K, ky spot ofron fleksibilitet për krijimin e atmosferës së dëshiruar. Montimi inkaso dhe përmasat kompakte e bëjnë të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, zyra dhe ambiente komerciale.
Informacion shtesë
| NDRIÇIMI (K) | 4000K, 6500K |
|---|---|
| FUQIA | 6W |
| FLUKSI NDRIÇUES | 500LM |
| TENSIONI | 220–240V |
| VENDOSJA | INKASO |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| PËRMASAT | Ø85 X 46MM |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB SPOT LED MELODY” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED I DREJTE B/M I BARDHE ( 5-19-15 * 2 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

OLY SPOT LED J/M KATROR
0 out of 5420 L Bli Tani -

ALB SPOT LED NEW DOWNLIGHT
0 out of 5630 L – 1 989 LInterval çmimesh: 630 L deri më 1 989 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT I DREJTE J/M I BARDHE ( 5-19-15 x 2 PIKA )
0 out of 5Bli Tani










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.