Përshkrim
Spot LED ALB Melody është një zgjidhje efikase dhe moderne për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe ndriçim të qëndrueshëm. Me fuqi 9W dhe fluks ndriçimi 800 lumen, është i përshtatshëm për ndriçim funksional dhe dekorativ në ambiente të ndryshme.
Falë opsioneve të ndriçimit 4000K dhe 6500K, ky spot mundëson krijimin e atmosferës së dëshiruar në shtëpi, zyra apo ambiente komerciale. Montimi inkaso dhe përmasat kompakte e bëjnë të lehtë për instalim në tavane.
Informacion shtesë
| NDRIÇIMI (K) | 4000K, 6500K |
|---|---|
| FUQIA | 9W |
| FLUKSI NDRIÇUES | 800LM |
| TENSIONI | 220–240V |
| VENDOSJA | INKASO |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| PËRMASAT | Ø105 X 54MM |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB SPOT LED MELODY” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED RRETHOR B/M B+Z ( 3-7 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED I DREJTE B/M I BARDHE ( 5-19-15 * 2 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

OLY SPOT LED J/M RRETHOR
0 out of 5285 L – 530 LInterval çmimesh: 285 L deri më 530 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED MELODY
0 out of 5435 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.