Përshkrim
LUCE Tracklight MG është një zgjidhje ndriçimi lineare për sisteme magnetike 48V, e projektuar për ambiente moderne ku kërkohet fleksibilitet dhe performancë e lartë. Me CRI 90 dhe shpërndarje të ndryshme të këndit të dritës, ky produkt garanton ndriçim cilësor dhe paraqitje natyrale të ngjyrave.
Falë fuqive të ndryshme (10W dhe 30W) dhe temperaturës së dritës 4000K, është ideal për hapësira si zyra, dyqane, galeri apo ambiente rezidenciale, duke ofruar efikasitet energjetik dhe ndriçim të përshtatshëm sipas nevojës.
Informacion shtesë
| FUQIA | 30W |
|---|---|
| TENSIONI | 48V |
| NDRICIMI | 4000K |
| LUMEN | 2700LM |
| KENDI I DRITES | 38° |
| PERMASAT | 400 x 33 x 60mm |
| TIP MONTIMI | MAGNETIK |
| CRI | 90 |
Bëhuni i pari që shqyrton “LUCE TRACKLIGHT MG” Anuloje përgjigjen













Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.