ALB NDRICUES LED 2L I VARUR ( ME ZGJATJE )
Përshkrim
Ndriçuesi LED ALB 2L i varur është një zgjidhje moderne dhe elegante për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe ndriçim të qëndrueshëm. Me fuqi 9W dhe fluks ndriçimi 2×1080 lumen, ky model siguron ndriçim të fuqishëm dhe të shpërndarë në mënyrë të balancuar.
Me ndriçim 3000K, krijon një atmosferë të ngrohtë dhe komode, ideale për shtëpi, restorante apo ambiente komerciale. Dizajni i zi me dy ndriçues të varur dhe gjatësia e rregullueshme deri në 1200 mm e bëjnë të përshtatshëm për instalime dekorative dhe funksionale.
Informacion shtesë
| FUQIA | 9W |
|---|---|
| TENSIONI | 220–240V |
| NDRIÇIMI | 3000K |
| FLUKSI NDRIÇUES | 2x1080LM |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| VENDOSJA | I VARUR |
| PËRMASAT | 225 X 90 / 1200 MM |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB NDRICUES LED 2L I VARUR ( ME ZGJATJE )” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB NDRICUES LED I VARUR I ZI ( ME ZGJATJE )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED DOWNLIGHT
0 out of 5285 L – 555 LInterval çmimesh: 285 L deri më 555 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED NEW DOWNLIGHT
0 out of 5630 L – 1 989 LInterval çmimesh: 630 L deri më 1 989 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB NDRICUES LED 3L I VARUR I ZI + BARDHE ( ME ZGJATJE )
0 out of 5Bli Tani










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.