ALB NDRICUES LED TUB INCASO I BARDHE 1L
Përshkrim
Alb Ndriçues LED Tub inkaso i bardhë 1L është një zgjidhje efikase dhe moderne për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe performancë të lartë ndriçimi. Falë teknologjisë LED, ky ndriçues siguron jetëgjatësi të lartë dhe kursim energjie, duke e bërë ideal për përdorim afatgjatë.
I projektuar për montim inkaso në tavan, është i përshtatshëm për shtëpi, zyra, dyqane dhe ambiente komerciale. Ofron ndriçim në tre temperatura (3000K, 4000K, 6000K) dhe indeks të lartë CRI >90 për paraqitje natyrale të ngjyrave, me fluks ndriçimi deri në 2160 lumen.
Informacion shtesë
| FUQIA | 18W |
|---|---|
| PERMASAT | 162x88mm |
| LUMEN | 2160LM |
| TENSIONI | 220-240V |
| NDRIÇIMI | 3000K-4000K-6000K |
| CRI | >90 |
| IP | 20 |
| VENDOSJA | INKASO |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB NDRICUES LED TUB INCASO I BARDHE 1L” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED TRIAC I DIMERUESHEM
0 out of 5708 L Bli Tani -

ALB SPOT LED NEW DOWNLIGHT
0 out of 5630 L – 1 989 LInterval çmimesh: 630 L deri më 1 989 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED MELODY
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED RRETHOR B/M B+Z ( 3-7 PIKA )
0 out of 5Bli Tani










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.