ALB SPOT LED TUB INCASO B+Z
Përshkrim
Alb Spot LED Tub inkaso B+Z është një zgjidhje moderne dhe efikase për ndriçim të jashtëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe performancë të lartë ndriçimi. Teknologjia LED garanton jetëgjatësi dhe kursim energjie, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim afatgjatë në ambiente të ndryshme.
I projektuar për montim jashtë muri, ky ndriçues është ideal për shtëpi, ambiente komerciale, korridore apo hapësira të tjera. Ofron ndriçim në tre temperatura (3000K, 4000K, 6000K) dhe indeks të lartë CRI >90 për paraqitje natyrale të ngjyrave, me fluks ndriçimi deri në 840 lumen.
Informacion shtesë
| FUQIA | 5W |
|---|---|
| PERMASAT | 60mm |
| LUMEN | 600LM |
| TENSIONI | 220-240V |
| NDRIÇIMI | 3000K-4000K-6000K |
| IP | 20 |
| CRI | >90 |
| VENDOSJA | JASHTE MURI |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB SPOT LED TUB INCASO B+Z” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED NEW DOWNLIGHT
0 out of 5630 L – 1 989 LInterval çmimesh: 630 L deri më 1 989 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED TRIAC I DIMERUESHEM
0 out of 5708 L Bli Tani -

ALB SPOT LED DOWNLIGHT
0 out of 5285 L – 555 LInterval çmimesh: 285 L deri më 555 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit -

ALB SPOT LED KATROR DARKLIGHT B/M B+Z ( 4 – 9 PIKA )
0 out of 5Bli Tani










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.