Përshkrim
Alb Tracklight Magnetik është një zgjidhje moderne dhe profesionale për ndriçim të brendshëm, e projektuar për sisteme ndriçimi magnetik me performancë të lartë dhe konsum të optimizuar të energjisë. Falë teknologjisë LED, siguron jetëgjatësi të madhe dhe ndriçim efikas, duke e bërë ideal për ambiente rezidenciale dhe komerciale.
I përshtatshëm për shtëpi, zyra, dyqane dhe showroom-e, ky ndriçues ofron dritë të fokusuar me kënd ndriçimi 24° dhe temperaturë drite 4000K. Me fuqi 15W, fluks ndriçimi 1500 lumen dhe CRI 90, garanton ndriçim cilësor dhe paraqitje natyrale të ngjyrave
Informacion shtesë
| FUQIA | 15W |
|---|---|
| TENSIONI | 48V |
| NDRICIMI | 4000K |
| LUMEN | 1500LM |
| KENDI I DRITES | 24° |
| CRI | 90 |
| PERMASAT | Ø45xH120 |
| TIP MONTIMI | MAGNETIK |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB TRACKLIGHT MAGNETIK” Anuloje përgjigjen












Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.