ALB NDRICUES LED 2L I VARUR ( ME ZGJATJE )
Përshkrim
Ndriçuesi LED ALB 2L i varur është një zgjidhje moderne dhe elegante për ndriçim të brendshëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe ndriçim të qëndrueshëm. Me fuqi 9W dhe fluks ndriçimi 2×1080 lumen, ky model siguron ndriçim të fuqishëm dhe të shpërndarë në mënyrë të balancuar.
Me ndriçim 3000K, krijon një atmosferë të ngrohtë dhe komode, ideale për shtëpi, restorante apo ambiente komerciale. Dizajni i zi me dy ndriçues të varur dhe gjatësia e rregullueshme deri në 1200 mm e bëjnë të përshtatshëm për instalime dekorative dhe funksionale.
Informacion shtesë
| FUQIA | 9W |
|---|---|
| TENSIONI | 220–240V |
| NDRIÇIMI | 3000K |
| FLUKSI NDRIÇUES | 2x1080LM |
| IP | 20 |
| CRI | 90 |
| VENDOSJA | I VARUR |
| PËRMASAT | 225 X 90 / 1200 MM |
Bëhuni i pari që shqyrton “ALB NDRICUES LED 2L I VARUR ( ME ZGJATJE )” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB SPOT LED I DREJTE B/M B+Z ( 3,6 DHE 12 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED I DREJTE J/M I BARDHE ME ORIENTIM ( 3-6 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED I DREJTE DARKLIGHT B/M B+Z ( 3-6-12 PIKA )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED NEW DOWNLIGHT
0 out of 5630 L – 1 989 LInterval çmimesh: 630 L deri më 1 989 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.