OLY SPOT LED J/M RRETHOR
285 L – 530 LInterval çmimesh: 285 L deri më 530 L
Përshkrim
Spot LED rrethor është një zgjidhje praktike dhe efikase për ndriçim të jashtëm, duke ofruar konsum të ulët energjie dhe performancë të qëndrueshme. Teknologjia LED garanton ndriçim të fuqishëm dhe uniform, duke ndihmuar në reduktimin e kostove të energjisë dhe mirëmbajtjes.
I përshtatshëm për përdorim në shtëpi, biznese dhe ambiente të jashtme, ky spot montohet në mur dhe ofron ndriçim të bardhë të ftohtë 6500K. Disponohet në variante të ndryshme fuqie dhe lumen, duke u përshtatur sipas nevojave të hapësirës.
Informacion shtesë
| FUQIA (W) | 12W, 24W |
|---|---|
| LUMEN | 1020LM, 2040LM |
| DIMENSIONI | 167.4x30x65, 202x73x12 |
| TENSIONI | 220–240V |
| NGJYRA E DRITËS | 6500K |
| PAKETIMI | 1/20 |
| IP | 20 |
| CRI | 80 |
| MONTIMI | JASHTE MURIT |
Bëhuni i pari që shqyrton “OLY SPOT LED J/M RRETHOR” Anuloje përgjigjen
Produkte të afërt
-

ALB NDRICUES LED I VARUR I ZI ( ME ZGJATJE )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED I DREJTE B/M ( E BARDHE + E ZEZE )
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED MELODY
0 out of 5Bli Tani -

ALB SPOT LED DOWNLIGHT
0 out of 5285 L – 555 LInterval çmimesh: 285 L deri më 555 L Bli Tani Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit










Shqyrtime
Ende pa shqyrtime.