15%

Ulje Cmimesh

Per cdo produkt

Kodi Promocionit

Zbritje2021

Globe 15w

640 L

10 in stock

Filament Globe 15w
Fuqia: 15W
Shkelqim: 1521lm
PF: 0.95
Kelvin: 4000k

Compare
Categories: , Tags: , ,

640 L

Pershkrimi

Llamba elektrike ka një shtresë të materialit fluoreshent në sipërfaqen e brendshme dhe avull merkuri te cilat jane bombarduar nga elektronet nga katoda siguron dritë ultravjollcë që shkakton materialin të lëshojë dritë të dukshme.

Globe 15w