LLAMBE LED G9 3W 220V 3000/4500K DIMERABEL

380 L

10 in stock

LLAMBE LED G9 3W 220V 3000/4500K DIMERABEL
Fuqia: 3W
Shkelqim: 200lm
PF: 0.95
Kelvin: 3000/4500k

Barkodi : 11000279 / 11000280

Compare
Categories: , Tags: , ,

380 L

Pershkrimi

Llampe pin referuar ndryshe si dy-pin, kapak bipin ose bipin fole), është një lloj i përshtatshëm llambë. Mbulesa dhe mbajtësit e llambave së bashku me matësit për kontrollin e ndërkëmbyeshmërisë dhe sigurisë ”

Barkodi : 11000279 / 11000280

LLAMBE LED G9 3W 220V 3000/4500K DIMERABEL